0232 347 10 07 | info@tmadagitim.com

Hakkımızda

2009 yılı ocak ayından itibaren hizmet vermekte olan firmamız, kurye sektöründe mevcut ve yeni kazanılmış müşteri portföyü ile büyümeye devam etmektedir. Hedefimiz,Geliştirdiğimiz dağıtım hizmetlerimizle sektöre yeni bir bakış açısı getirmek, Dağıtım hizmetinin iş hayatındaki önemini vurgulayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir.

Şirketimiz sektöründe büyük bir bilgi birikimine sahip kişiler tarafından yönetilen genç bir kuruluştur. Genç bir kuruluş olmasına karşın sektöre hızlı bir giriş yapmış ve yılların bilgi birikimini yeni girişimleri ile de siz değerli müşterilerine ulaştırmayı başarmıştır. Sizlere her zaman yeniyi ve iyiyi sunmak istiyoruz.

Yeni açılımlarımız sizlerin desteği ve güveni ile hızlanarak devam etmektedir.Önemli reklam seçeneklerinden olan dağıtım hizmetlerimizin yanı sıra reklamın diğer seçeneklerinden olan Tanıtım,Organizasyon,Sosyal Medya,Promosyon hizmetlerimiz ile de siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemekteyiz.

İzmir  Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi üyesi olan firmamız aynı zamanda  "Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği" ve "İzmirli Kadın girişimciler derneği" üyesi olmuştur.

Şirketimiz Ulaştırma bakanlığının karayolu taşıma kanunu kapsamında 4925 sayılı ‘25387’nlu resmi gazetesinde yayınlanan P1 Yetki Belgesi, ODY4 Mesleki Yeterlilik Belgesi ve motorize ekibimizin tüm taşıt belgelerini tamamlamış ve hızlı, kaliteli hizmetlerini resmi kurumlar bakışından da güvenli kılmıştır.

Sektörümüzü sizlerin güven ve desteği ile yenilikçi, güvenilir yarınlara taşıyoruz.

 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2015 - TMA Dağıtım ve Kurye Hizmetleri
Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu